סוגי העץ שמהם עשויים משקפי השמש שלנו
 • אגוז מלך
  אגוז מלך

  אגוז מלך
  יש סיכוי טוב ששולחן האוכל של סבא וסבתא שלכם היה עשוי מאגוז מלך ויש סיבה טובה. הסבים שלכם ידעו מה זה עץ טוב. אגוז מלך נחשב מאז ומתמיד לעץ גילוף מעולה ואנחנו לגמרי מסכימים עם הקביעה. אם אגוז מלך היה טוב לרובים עתיקים וללוחות מחוונים של מכוניות בריטיות קלאסיות כמו יגואר, הוא טוב למשקפי השמש שלנו. אנחנו אוהבים את הדחיסות שלו, את הקושי שלו ואת המרקם ההדוק שמבדיל בינו לבין כל עץ אחר.

 • מילה לבנה (פרקסינוס אמריקנה)
  מילה לבנה (פרקסינוס אמריקנה)

  כדי שעץ יעבור את תהליך הבחירה הקפדני שלנו הוא חייב לייצר מוצר מוגמר יפהפה, אבל הוא חייב גם להיות קל לשתילה וגידול – כך שכל עץ שמשמש אותנו הוא ניתן בקלות להחלפה.
  מילה לבנה עונה על שני הקריטריונים ואף יותר מכך. אם אתם חובבי בייסבול מושבעים, יכול להיות שהצבע הלבן כסיד של העץ הדחוס הזה ייראה לכם מוכר. מילה היא העץ המועדף במחבטי בייסבול והעץ המועדף עלינו בכמה מדגמי המשקפיים הכי מרהיבים שלנו עקב המרקם החלק הייחודי שלו.

 • זברנו (עץ הזברה)
  זברנו (עץ הזברה)

  אתם לא מתים על זה כשדברים נשמעים בדיוק כמו השם שלהם? זברנו הוא עץ זהוב צהוב או חום בהיר עם פסים חומים כהים או שחורים. אז כן, זברנו נראה בדיוק כמו זברה.
  זברנו הוא כבד וקשה ואם תשאלו את רוב חרשי העץ הם יגידו לכם שקצת קשה לעבוד איתו בגלל הסיבים המשתלבים שלו והמרקם הגס שלו. לנו לא אכפת להשקיע בו קצת יותר זמן, בייחוד בהתחשב בזה שהוא מעניק למשקפיים שלנו חותמת ייחודית. זהו עץ אקזוטי ששמור למוצרים דקורטיביים ומהודרים. בדיוק מהסוג שהייתם חובשים על הפנים שלכם.

 • אגס
  אגס

  עם גוון שחום חלק כמו שיזוף מושלם בשיא הקיץ, אגס הוא בחירה מושלמת עבור משקפי השמש שלנו. עץ האגס הוא עץ אהוב על מגלפים כבר מאות שנים, לא רק בגלל הקווים המדויקים הנקיים שלו, אלא בגלל שהוא חזק ועמיד לעיוותים לא משנה מה הטבע או כל אחד אחר ייזרקו עליו.
  אנחנו אוהבים להשתמש באגס במשקפיים שלנו כי אנחנו יודעים שהלקוחות שלנו חווים לא מעט מצבים קיצוניים. בוץ, אגמים, גלים, קירות טיפוס, טיולים בטבע. כל המשקפיים שלנו ילוו אתכם עד הסוף לא משנה מה תבחרו לעשות, אבל משקפי האגס שלנו כמעט נולדו לחיים קשוחים.

 • במבוק
  במבוק

  אם לא שמתם לב, הבמבוק משתלט על העולם עם השימוש הנרחב בו. הבמבוק משתלב בכל דבר - בריצוף, ברהיטים, בבתים, בפיגומים, בגשרים תלויים וכן, גם במשקפי שמש.
  מעבר לעובדה שהבמבוק הוא מאוד בר קיימא בגלל הצמיחה המהירה שלו, יש לו חוזק דחיסה גבוה יותר מבטון וחוזק מתיחה השווה לפלדה. לעניין שלנו, יש לו ריבוד טבעי מרהיב שהופך כל זוג משקפי במבוק לייחודי במהותו. בתרבות הסינית במבוק הוא סמל לאיתנות. מיליארד סינים לא טועים.

 • הובנה
  הובנה

  כל מי שהשתמש במילה צפוף בהקשר שלילי מעולם לא שמע על תהילת ההובנה. העץ הכהה והעמוק בגוונים של שחור וקפה הוא ככל הנראה העץ הכי צפוף שאנחנו משתמשים בו, אבל כשמלטשים אותו כמו שצריך הוא מראה גם צד רך: מרקם עדין בלתי ניתן לחיקוי וגימור חלק יותר מהסיומת של הבירה האהובה עלינו.
  עץ ההובנה הרוויח את המוניטין שלו כחומר גלם של חפצים יפים כבר בתגליפים של מצרים העתיקה ומאוחר יותר בריהוט הפריסאי של המאה השש עשרה. אנחנו גאים להיות ממשיכי הדרך של מסורת ההובנה.

 • אדר קנדי
  אדר קנדי

  אם זה טוב לרגליים שלכם זה טוב לפרצוף שלכם. טוב, זו לא בדיוק הסיסמה הכי מוצלחת, אבל זו הייתה הגישה שלנו כשבחרנו באדר קנדי מובחר כאחד מהחומרי גלם של המשקפיים שלנו.
  כבר שנים שאדר קנדי הוא העץ המועדף על ידי גולשי סקייטבורד מקצועיים. החיבה שלנו לאינדיבידואליזם והאקסטרימיות של הספורט הופכת את האדר לבחירה טבעית עבור המשקפיים הייחודיות האקסטירימיות שלנו. אדר קנדי הוא עץ קשה שחושף בדרך כלל גוונים כהים והוא נוח לצביעה לטובת חלק מהדגמים היותר מדליקים שלנו.